Dołącz do Koła Koronkowego naszej Parafii!

Owocem przeżytego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia oraz peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego jest powstanie I Koła Koronkowego w naszej parafii. Inauguracja działalności Koła odbyła się 20 listopada 2016 roku w dniu zakończenia roku jubileuszowego oraz wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II.

Koło koronkowe to grupa dziewięciu osób, które codziennie modlą się koronką do Miłosierdzia Bożego oraz odmawiają jeden dzień, z dziewięciu dni, nowenny do Miłosierdzia Bożego. Każda osoba odmawia inny dzień nowenny, dlatego każdego dnia odmawiana jest cała nowenna. Zmiana dnia nowenny oraz wspólna modlitwa członków Koła następuje w I piątek każdego miesiąca.

Wszystkich chętnych do włączenia się w działalność Kół koronkowych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Dołącz do nas już dziś!

Więcej o Kole Koronkowym.