Parafia Matki Boskiej Fatimskiej
OPOLE - GRUDZICE

Poradnia Rodzinna przy parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Opolu-Grudzicach istnieje od 25 marca 2010 r. W poradni można skorzystać z konsultacji w zakresie nauki metod rozpoznawania płodności:

•             spotkania dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa (oprócz nauk ogólnych narzeczeni powinni umówić się na konsultacje w poradni – 3 spotkania);

•             spotkania dla małżeństw stosujących metody lub chcących się ich nauczyć.

Poradnia Rodzinna mieści się w rotundzie przy kościele. Spotkania w poradni są indywidualne (dla jednej pary narzeczonych lub małżonków) i trwają około godziny zegarowej. W przypadku większej liczby chętnych na pierwsze spotkanie może przyjść kilka par – wówczas odbywa się ono w salce pod kościołem, a kolejne już indywidualnie w rotundzie.

Na spotkania w poradni należy umówić się telefonicznie pod nr tel. 608 707 443. Spotkania odbywają się w godzinach wieczornych w dni robocze. Nauki prowadzi pani mgr Kamila Wachowska – dyplomowany nauczyciel metody angielskiej oraz prof. Rötzera.

Przed rozpoczęciem spotkań w Poradni Rodzinnej narzeczeni proszeni są o wniesienie opłaty na rzecz Duszpasterstwa Rodzin w kwocie 80 zł od osoby wyłącznie na konto bankowe podane na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin: http://dr.opole.pl/strefa-narzeczonych/krok-po-kroku-do-slubu/